Sort by

Georgina has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Lorax

The Lorax

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Afterlife of the Party

Afterlife of the Party

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Phantom of the Opera

The Phantom of the Opera

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bratz: Genie Magic

Bratz: Genie Magic

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Not Cool

Not Cool

2014
×
Read the review Edit this entry  
05
Good Luck Charlie, It's Christmas!

Good Luck Charlie, It's Christmas!

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
FRED: The Movie

FRED: The Movie

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Cats

Cats

1998
×
Read the review Edit this entry  
27
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Split

Split

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Glee: The Concert Movie

Glee: The Concert Movie

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Paddington

Paddington

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barbie: The Princess & The Popstar

Barbie: The Princess & The Popstar

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry