Sort by
  • How to Train Your Dragon

  • My Babysitter's a Vampire

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★

  • Bratz Kidz: Sleep-Over Adventure

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Unfriended

    ★★

  • Halloween Kills

    ½

  • The Lorax

    ★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★★★

  • The Phantom of the Opera

    ★★★★★

  • Bratz: Genie Magic

    ★★★★★

  • Not Cool

  • Good Luck Charlie, It's Christmas!

    ★★★★★

  • FRED: The Movie

    ★★

  • Cats

  • Split

    ★★★★