GeraSol has logged 16 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
Read the review Edit this entry  
28
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eric Andre: Legalize Everything

Eric Andre: Legalize Everything

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Disclosure

Disclosure

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Alterno

Alterno

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
DO NOT TOUCH

DO NOT TOUCH

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
The High Note

The High Note

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Feel the Beat

Feel the Beat

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
7500

7500

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
This Magnificent Cake!

This Magnificent Cake!

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry