• Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Never Hike in the Snow

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • High Score

    ★★★★½

  • Transformers: War for Cybertron: Siege

    ★★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Doom: Annihilation

    ½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Slender Man

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Tom Segura: Disgraceful

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★

  • Justice League

    ½

  • Never Hike Alone

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Sauce

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • Daemonrunner

    ★★★★★

  • American Made

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★

  • The Accountant

  • Split

    ★★★★

  • Phantasm: Ravager

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ½

  • The Shallows

  • The BFG

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★½