RSS feed for GetYourShinebox
  • Downsizing

    ★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • Filmworker

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • An Extremely Goofy Movie

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Lion

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • A Beautiful Mind

    ★★★★

  • Slice

    ★½

  • Brick

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • The Endless

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Tales of Halloween

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½