• Master and Commander: The Far Side of the World

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Still Processing

    ★★★★★

  • Tove

    ★★★★½

  • High Ground

    ★★★★

  • Dead Pigs

    ★★★★½

  • Moulin Rouge!

    ★★★★★

  • James & Isey

    ★★★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★★½

  • Deadly Cuts

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • Introducing, Selma Blair

    ★★★★

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • The Sound of Music

    ★★★★★

  • President

    ★★★★