• Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • An Audience with Adele

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Britney vs. Spears

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • After We Fell

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

  • Moxie

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Nian

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Bobo the Monkey

  • Death to 2020

  • Burrow

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Canvas

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Once Upon a Snowman

  • Little Big Women

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Flashback

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Born of a Dream

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

  • The New Mutants

  • Night Shifts

  • Tenet

    ★★★½

  • After We Collided

  • Work It

    ★★½

  • Lost in Transit

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★

  • Hamilton

    ½

  • Crickets

  • Normal People Confessions