dianna has logged 24 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Parks and Recreation Special

A Parks and Recreation Special

2020
×
Edit this entry  
30
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★
Edit this entry  
26
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★
Edit this entry  
26
Happiness Continues

Happiness Continues

2020
×
Edit this entry  
25
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Starstruck

Starstruck

2010
×
★★½
Edit this entry  
22
The Naked City

The Naked City

1948
×
Edit this entry  
22
Seth Meyers: Lobby Baby

Seth Meyers: Lobby Baby

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Just My Luck

Just My Luck

2006
×
★★
Edit this entry  
10
Tigertail

Tigertail

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★½
Edit this entry  
06
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Descendants 3

Descendants 3

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
04
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★
Edit this entry  
02
Color Adjustment

Color Adjustment

1992
×
Edit this entry