Sort by

ghostdinosaur has logged 14 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Zea

Zea

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Louis C.K.: 2017

Louis C.K.: 2017

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Century of the Self

The Century of the Self

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Paterson

Paterson

2016
×
Read the review Edit this entry  
13
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
Read the review Edit this entry  
12
Win It All

Win It All

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
After the Storm

After the Storm

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Raw

Raw

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Kedi

Kedi

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Pete Holmes: Faces and Sounds

Pete Holmes: Faces and Sounds

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry