• Locked Down

    ★★½

  • Pretend It's a City

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Making The Irishman

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • Happiest Season

  • A Teacher

  • Mank

  • Bruce Springsteen's Letter to You

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • I'm Your Woman

  • Hubie Halloween

  • On the Rocks

  • Another Round

    ★★★★

  • The Way I See It

  • The Devil All the Time

  • Sportin' Life

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • Tenet

  • Class Action Park

    ★★½

  • I Used to Go Here

  • An American Pickle

  • She Dies Tomorrow

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

  • AKA Jane Roe

  • New York New York

  • Becoming

  • The Last Dance

  • LA Originals

  • The Plot Against America

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Hillary

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Downhill

    ★½

  • Palm Springs

    ★★½

  • The Forty-Year-Old Version

  • Shirley

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Miss Juneteenth

  • Never Rarely Sometimes Always

  • Boys State

    ★★★★

  • Be Water

    ★★★

  • Miss Americana

  • Paul Schrader: Man in a Room

  • The Outsider

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★

  • The Irishman: In Conversation

  • 21 Bridges

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Primal

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Western Stars

  • Bad Education

    ★★★½

  • The Giant

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★½

  • The Painted Bird

  • Corpus Christi

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • The Assistant