• Jackass 4.5

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★

  • How We Make Movies

  • Finch

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Encounter

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Agnes

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Spine of Night

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Outta Space: The Making of Jason X

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Tremors: Making Perfection

  • The Old Ways

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Events Transpiring Before, During, and After a High School Basketball Game

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Come True

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★

  • Lapsis

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Debt Collectors

    ★★★

  • The Wanting Mare

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Clapboard Jungle

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½