• X

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Safer at Home

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • RIP: Rest in Pieces

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Stylist

    ★★★

  • The Dead Ones

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The Binge

    ★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • VHS Massacre Too

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Crawlers

    ★★

  • Welcome to the Circle

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • My Valentine

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • Benny Loves You

    ★★★★

  • Tailgate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Scare Package

    ★★★½

  • Butt Boy

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Aquaslash

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Culture Shock

    ★★★

  • Porno

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Ma

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★★★

  • The El Duce Tapes

    ★★★★

  • I Spit on Your Grave: Déjà Vu

  • Growing Up with I Spit on Your Grave

    ★★★

  • Darlin'

    ★★★★

  • Villains

    ★★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • Mail Order Murder: The Story Of W.A.V.E. Productions

    ★★★★

  • Zombie for Sale

    ★★★★

  • Down

    ★★★

  • Corporate Animals

    ★★★½

  • New Year, New You

    ★★★

  • The Oath

    ★★★★

  • Venom

    ★★