• Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Grucifixion

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★

  • The Twins

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Demonic

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Settlers

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Infinite

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Unholy

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Gaia

    ★★

  • The Vault

    ★★

  • The Colony

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★