Sort by
  • Nope

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • National Theatre Live: Leopoldstadt

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • The Bones

  • Dune

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★

  • The Card Counter

    ★½

  • Zeros and Ones

    ★★

  • Seriously, Sincerely

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Mank

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Another Round

    ★★

  • In My Room

  • Tenet

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • The King of Staten Island

    ★★

  • The Undertaker

  • The Trip to Greece

    ★★★★

  • Siberia

    ★★★★

  • Emma.

    ★★

  • Shirley

  • Zola

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★

  • The Knight Before Christmas

    ½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Fall

    ★★

  • Mister America

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Tall Girl

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • Martin Eden

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • First Cow

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Nimic

  • Anima

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Tommaso

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • A Hidden Life

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Family Romance, LLC

  • Atlantics

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Pain and Glory

    ★★★½