Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • NYAD

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Fortune Feimster: Good Fortune

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Hocus Pocus 2

  • Allelujah

  • What's Love Got to Do with It?

  • Ticket to Paradise

  • TÁR

    ★★★★★

  • Joyride

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • Nude Tuesday

  • Jurassic World Dominion

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • Encanto

    ★★★★

  • The Addams Family 2

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Starling

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

  • Juniper

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

  • Mare of Easttown

  • Delicious

    ★★½

  • The Dig

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Prom

  • Black Narcissus

  • Happiest Season

  • The Undoing

  • Rebecca

  • Rams

  • Freaky

  • The Rose Maker

    ★★★½

  • Enola Holmes

  • Ammonite

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Mrs. America

  • Misbehaviour

  • How to Be a Good Wife

    ★★★

  • All the Bright Places

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Disclosure

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

  • Mama Weed

    ★★★½

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Last Christmas

  • Savage

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap