• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • One Shot

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Injustice

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Raging Fire

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Last Mercenary

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Russian Raid

    ★★½

  • Vanguard

    ★★½

  • The Swordsman

    ★★★★★

  • Console Wars

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Deliver Us from Evil

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Debt Collectors

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★