• The Princess

    ★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

  • Kate

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • King Richard

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★½

  • The Protégé

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★