RSS feed for Andrea

Andrea has logged 10 entries for films during April 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
They Call Me Jeeg

They Call Me Jeeg

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Demolition

Demolition

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hush

Hush

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Man Up

Man Up

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Cop Car

Cop Car

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Victor Frankenstein

Victor Frankenstein

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry