• Prey

    ★★★

  • Not Okay

  • Purple Hearts

    ★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Centauro

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Hustle

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Firestarter

    ½

  • The Valet

    ★½

  • Senior Year

    ★½

  • Our Father

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Along for the Ride

    ★½

  • Crush

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★

  • Incantation

    ★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★

  • The Lost City

  • The Adam Project

  • Worst Roommate Ever

    ★★½

  • No Exit

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Fresh

    ★½

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★

  • The King's Man

    ½

  • Diabolik

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

    ★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Finch

    ★★★