• Force Majeure

    ★★★★½

  • Nerve

    ★★★

  • The Day of the Beast

    ★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • My Dog Stupid

    ★★★★½

  • Natural Born Killers

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Knock Knock

    ★★★

  • XX

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★★

  • Singles

    ★★★★

  • Cat People

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Breakfast at Tiffany's

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★