Sort by
  • No Time to Die

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Descendants 3

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Bonds

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★★

  • Descendants 2

    ★★★★½

  • Central Intelligence

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★★

  • Descendants

    ★★★★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★★½

  • Penguins of Madagascar

    ★★★★★

  • Frozen

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★½

  • Hop

    ★★

  • Yogi Bear

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • The Princess and the Frog

    ★★★★

  • Bolt

    ★★★

  • WALL·E

    ★★★★½

  • The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

    ★★★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★

  • Big Fish

    ★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★★

  • The Princess Diaries

    ★★★

  • Toy Story 2

    ★★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Toy Story

    ★★★★½