Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Me Time

    ★★

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • The Princess

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Con chi viaggi

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Laura Pausini – Pleased to Meet You

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Book of Love

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Doctor on Call

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • I Am Santa Claus

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Most Dangerous Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Time Is Up

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

    ★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Like a Cat on a Highway 2

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★