RSS feed for Dalton
  • A Simple Favor

    ★★½

  • Good Luck Chuck

  • Akira

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★

  • Jesus Is King: A Kanye West Film

    ★★★★

  • Batman: Mask of the Phantasm

    ★★★★

  • Election

    ★★★

  • Untouchable

    ★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • The Room

    ★★

  • Mid90s

    ★★★★

  • Fantastic Planet

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★★½