Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Dopesick

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Memoria

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Horizon Line

    ★½

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½