• The Backrooms

    ½

  • Rumble

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Ron's Gone Wrong

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Sonny Boy

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★★

  • Stranger in Town

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★

  • sandwich

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ½

  • Heavens Hands

    ★★★★½

  • SSSS.DYNAZENON

    ★★★★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★

  • PXE

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Asphalt Shutters

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★★

  • The Old Animation Shop

    ★★★★½

  • Music

  • SK8 the Infinity

    ★★★★★

  • it's easy

    ★★★★½

  • Long Toast

    ½

  • The Last Blockbuster

  • The Fight for the Soul of Seattle

    ½

  • Monster Hunter

    ★★★★½

  • Videopix

    ★★★★★

  • The Man in the Woods

    ★★★★★

  • OPAL

    ★★★★½

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Akudama Drive

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★½

  • Tenet

  • The Stunt Double

    ½

  • Animal World: Chameleon

    ★★★★★

  • Variant

    ★★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Rhubarb

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • The Midnight Gospel

    ½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Struck by Lightning

    ★★★★

  • Onward

    ½

  • Sun Dog

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Burners

    ★★★★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • Dolittle

    ½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★½

  • Purr Cat Cafe | Down the Rabbit Hole

    ★★★★★

  • Hazbin Hotel

    ½

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • Not so fast

    ★★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Sacre Trilogy

    ★★★★★