RSS feed for GMAGEEZER
  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Superbad

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • What's My Name | Muhammad Ali

    ★★★★

  • Big

    ★★★★

  • The Lost Boys

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★

  • The Descent

    ★★★★½

  • Lake Mungo

    ★★★½

  • Saw

    ★★★★

  • [REC]

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★