• Coming 2 America

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Downhill

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Harriet

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Judy

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

  • Men in Black: International

  • Murder Mystery

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

  • Stuber

    ★★★

  • Dumbo

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Blinded by the Light

    ★★½

  • The Last Laugh

    ★★★

  • Glass

  • Mary Poppins Returns

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • The Vanishing

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★½

  • Halloween

  • The House with a Clock in Its Walls

  • The Nun

    ★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★½

  • The Happytime Murders

  • The Meg

  • The Spy Who Dumped Me

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Ocean's Eight

  • Tag

  • Deadpool 2

    ★★★★★