RSS feed for Guntis

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Melancholia

  Melancholia

  ★★★★½

  Experiencing this in cinema was a pleasure for both eyes and ears.
  Stunning piece of work. The room was silent for quite a time after credits rolled. Powerful.

 • Bodied

  Bodied

  ★★★½

  «M: Jon! That is so racist. I mean, you can hardly blame a marginalized group for their own internalized white supremacy, when society has been actively enforcing it since it's inception.
  B: Well actually, THAT'S racist!...»

  Satire was on point. And that was probably the biggest aspect I enjoyed from whole movie. Also, great soundtrack.

Popular reviews

More
 • Watchmen

  Watchmen

  ★★★★½

  Skatījos kā mazs bērns ar lielām acīm, jo viss mani aizrāva. Visvairāk jau pati noskaņa, ko radīja precīza mūzikas izvēle, vizuālie efekti un reālistiski supervaroņi.
  Tā kā filmu biju redzējis tikai iznākšans gadā un skatījos Ultimate Cut, daudz ko jaunu redzēju (20 minūšu garu «The Tales of the Black Freighter» multeni), vairāk uz detaļām varēju koncentrēties un pamanīt šķietami acīmredzamo, ko pirmajā skatīšanās reizē nespēju piefiksēt.
  Nobeigšu ar vienu Rotten Tomatoes citātu: «The film is a ballsy, brainy, and thoroughly bloody examination of human nature, pop culture and 'the good old days' that never were.»

 • The Arrival of a Train at La Ciotat

  The Arrival of a Train at La Ciotat

  ★★★

  This review may contain spoilers. I can handle the truth.

  Teiktu tā - filma sadalās divās daļās. Pirmā bija interesantāka, jo tur brauca masīvs virziens un nevarēja zināt, kas notiks... Bet otrajā daļā cilvēki izkāpa no vilciena un staigājās.. Atklāti sakot, neskatoties uz to, ka filma tikai piecdesmit sekunžu gara, man jau drusku palika garlaicīgi. Bet klasika ir jānovērtē!