• Stay Still

  • Great White

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★

  • Ostfriesenangst

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Unhappy

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Amityville Poltergeist

    ★★½

  • DieHard is Back

    ★★½

  • Darkness in Tenement 45

    ★★★

  • Sin La Habana

    ★★★★

  • Under ConTroll

  • Enforcement

  • Antebellum

  • Draw with Me

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ½

  • Hard Kill

  • Blinder Himmel

  • Tenet

    ★★★★★

  • PVT Chat

  • The Eight Hundred

  • Faking Bullshit

    ★★★

  • Performaniax

    ★★★★

  • Follow Me

    ★★★

  • Ava

  • Julia Scotti: Funny That Way

    ★★★★

  • Stray

  • Survive the Night

  • Lebendig skalpiert

    ★★★★

  • Cirque de Pic

    ★★★★½

  • Das Gesetz sind wir

    ★★

  • Modern Whore

    ★★★★★

  • The Postcard Killings

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Fukushima 50

  • The Kangaroo Chronicles

    ★★★

  • Alone

  • Verliebt in Kroatien

  • Ostfriesengrab

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Into

    ★½

  • The Tunnel

  • The Snail and the Whale

    ★★★½

  • African Kung-Fu Nazis

  • Yummy

  • Bombshell

    ★★★★

  • Der König von Köln

    ★★★★

  • Trauma Center

  • Da unten im Himmel

    ★★★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

    ★★★★

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

    ½

  • Acceleration

    ★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Figurant

    ★★★★★

  • The Outpost

  • Robo

    ★★★½

  • Roland Reber's Cabaret of Death

    ★★★★★

  • I'm Happy, I Promise

    ★★★★

  • Bingo im Kopf

    ★½

  • Sunburned

    ★★★★

  • The Jesus Rolls

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Portae Infernales

    ★★★½

  • #Iamhere

  • Advantages of Travelling by Train

    ★★★½

  • Uncanny Annie

    ★★★

  • Wendezeit

  • Undo

    ★★½

  • Swiped to Death

    ★★★★½

  • The Ripper

    ½