• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★½

  • Comidark Films: The Getaway

  • Comidark Films: In Between

    ★★

  • Joker

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Noah Land

    ★★★★★

  • Burning

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Ivy

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Fury

    ★★★★★

  • Gone Girl

  • The Wolf of Wall Street

  • CM101MMXI Fundamentals

    ★★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★½

  • Losers' Club

    ★★★★★

  • Hunting Season

    ★★★★★

  • Incendies

    ★★★

  • A Serbian Film

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • Alone

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • In Bar

    ★★★★½

  • Destiny

    ★★★★

  • Candy

    ★★★★½

  • V for Vendetta

    ★★★★★

  • Corpse Bride

    ★★★★★

  • Pardon

  • Troy

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • 8 Mile

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Ocean's Eleven

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Snatch

  • In the Mood for Love

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • 10 Things I Hate About You

  • The Matrix

    ★★★★★

  • On Board

    ★★★★★

  • American History X

    ★★

  • Titanic

  • Trainspotting

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★½

  • Desperado

  • La Haine

    ★★

  • Léon: The Professional

    ★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Chungking Express

    ★★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★★

  • The Shining

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • The Godfather

    ★★★★½

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★

  • 12 Angry Men

    ★★★½