• Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Ultra Galaxy Fight: The Destined Crossroad

    ½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Ultraman Trigger: Episode Z

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Encanto

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★★

  • Scooby-Doo, Where Are You Now!

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Kaiju Decode

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Megalodon Rising

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Ultraman Trigger: New Generation Tiga

    ★★

  • Ultraman Sorta vs. Godzilla Starring Matt Frank: The Movie

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Jurassic World Dominion: Prologue

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Yasuke

  • Ape vs. Monster

    ★½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • SSSS.DYNAZENON

    ★★★★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Sevenger Fight

    ★★★★★