• Louis C.K.: Sorry

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • France

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • The Underground Railroad

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Outside Noise

    ★★★½

  • Cliff Walkers

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Azor

    ★★★½

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • R#J

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • El Planeta

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★½

  • Censor

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • We Are

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984