Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★½

  • In the Summers

    ★★★½

  • Good One

    ★★★★

  • Handling the Undead

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • SHARE?

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Promised Land

    ★★★★½

  • Rustin

    ★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • The Passenger

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Arnold

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Riddle of Fire

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Late Night with the Devil

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Flora and Son

    ★★★★