• The Woman in the Window

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Edna

    ★★★

  • Os Arrependidos

    ★½

  • Curral

    ★★★

  • Zimba

    ★★★

  • Alvorada

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Pelé

    ★★★½

  • Khaite FW21

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★★

  • Fireflies

  • Palmer

  • Flee

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

  • Remains of a Man

    ★★½

  • Oracle

    ★★

  • Kevin

    ★★★

  • I Love You, Bressan

    ★★½

  • Eu. Empresa

    ★★★

  • Passagem Secreta

    ★½

  • Vander

    ★★★★

  • Babelon

  • Subterrânea

    ★★★★½

  • Levantado do Chão

    ★★★

  • A Destruição do Planeta Live

    ★★½

  • Animais na Pista

    ★★★

  • Açucena

    ★★★½

  • Se hace camino al andar

    ★★★

  • Voltei!

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★½

  • Soul of the City

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Quarta: Dia de Jogo

    ★★★★

  • Ostinato

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½