RSS feed for Eduardo

Eduardo has logged 13 entries for westerns.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Godless

Godless

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
Sweet Country

Sweet Country

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
Johnny Guitar

Johnny Guitar

1954
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Borrowed Time

Borrowed Time

2015
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Homesman

The Homesman

2014
×
★★★½
Edit this entry