RSS feed for Eduardo
  • The Fever

    ★★★★

  • Sangro

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Venice

  • Martin Eden

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Pacified

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Sorry We Missed You

    ★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★½

  • Mercy

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Little Joe

    ★★½

  • First Love

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Taego Ãwa

    ★★★