Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Last Summer

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Wendell & Wild

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Bros

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

  • Bones and All

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Not Okay

  • DC League of Super-Pets

  • Watermelon

  • Magnum Opus

  • Nope

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Don't Make Me Go

  • Vengeance

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • Fullmetal Alchemist: The Revenge of Scar

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers