• Crush

  • A Royal Runaway Romance

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Through My Window

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Anonymously Yours

  • The Hating Game

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

    ½

  • Queenpins

    ★★★★

  • Mystery 101: Deadly History

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • A Cinderella Story: Starstruck

    ★★

  • Crossword Mysteries: Riddle Me Dead

  • Mystery 101: Killer Timing

  • Moxie

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Crossword Mysteries: Terminal Descent

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Christmas Listing

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Holly & Ivy

  • Holidate

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Flashback

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

  • After We Collided

    ½

  • Swimming for Gold

  • Work It

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • A Nice Girl Like You

    ½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Feel the Beat

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★★

  • The Disney Family Singalong: Volume II

  • Valley Girl

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • The Disney Family Singalong

  • Fashionably Yours

  • You're Bacon Me Crazy

  • Mystery 101: An Education in Murder

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Picture Perfect Mysteries: Dead Over Diamonds

  • The Thing About Harry

    ★★★★