Sort by
  • I Want You Back

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Dope

    ★★★★★

  • Freaks of Nature

    ★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Austenland

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Frozen in Love

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • Through My Window

  • A Royal Runaway Romance

    ★★

  • Premonition

    ★★

  • Limitless

    ★★★

  • Boys and Girls

    ★★½