• Akakiri

    ★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★½

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★

  • The Duel

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Twins

    ★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Dynasty Warriors

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

    ★★★½

  • SSSS.DYNAZENON

    ★★★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Limbo

    ★★★★½

  • Vlad Love

    ★★★★

  • Detective Chinatown 3

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Puparia

    ★★★★

  • The Sacrifice

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Unsolved Mysteries: Washington Inside Murder

  • Unsolved Mysteries: Death Row Fugitive

  • Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★

  • The Eight Hundred

    ★★★

  • Showtime

  • Greenland

    ★★★

  • Double World

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

  • Unsolved Mysteries: Mystery on the Rooftop

  • Naked

    ★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • 8:46

  • Wife of a Spy

    ★★★★

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★½

  • Some Kind of Connection

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½