Sort by

Trudes has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Banger Sisters

The Banger Sisters

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Identity Thief

Identity Thief

2013
×
★★
Read prior review Edit this entry  
18
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry