Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Sound! Euphonium: Ensemble Contest

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • The Eternal Memory

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Sorcery

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Troll

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • The Tatami Time Machine Blues

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½