• Cliff Walkers

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Antihumanism

  • Death to 2020

  • AK vs AK

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • Autoficción

  • Still Processing

    ★★★★

  • Dear Comrades!

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Capone

    ★★★

  • New York New York

    ★½

  • s01e03

    ★★★★

  • Some Kind of Connection

  • Visit

    ★★½

  • France Against the Robots

    ★★★★

  • Inventing the Future

    ★★★

  • log 2

    ★★★★

  • Days

    ★★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★★½

  • Swimming Out Till the Sea Turns Blue

    ★★★½

  • Nasir

    ★★★★

  • Assassin 33 A.D.

    ★½

  • Psycho

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • we are winnipeg

  • Little Women

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • Foreign Powers

    ★★★★

  • Caterina

    ★★★½

  • Asuran

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Martin Eden

    ★★★★

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Vitalina Varela

    ★★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • log 0

    ★★★★★

  • Surrender

    ★★★★

  • Domino

    ★★

  • The Halt

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Wild Goose Lake

    ★★★½

  • Atlantics

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Red Shift

  • 4z

  • Go-Stop

    ★★★½

  • In Dog Years

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • I See You

    ★★

  • The Beach Bum

    ★★½

  • Knot/Not

    ★★★½

  • So Pretty

    ★★★½

  • The Body Remembers When the World Broke Open

    ★★★★