• Eternals

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Juno

    ★★★★

  • Annette

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • In the Cut

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★