Sort by
  • Napoleon

  • Godzilla Minus One

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Priscilla

  • The Killer

  • The Caine Mutiny Court-Martial

  • Maestro

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

  • Ferrari

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Asteroid City

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fool's Paradise

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • Air

  • John Wick: Chapter 4

  • BlackBerry

  • Knock at the Cabin

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Neil Young: Harvest Time

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

  • All Quiet on the Western Front

  • Devotion

  • How to Blow Up a Pipeline

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

  • Master Gardener

  • TÁR

  • White Noise

  • Thirteen Lives

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★★

  • Lakota Nation vs. United States

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

  • Showing Up

  • Elvis

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

  • Decision to Leave

  • Three Thousand Years of Longing

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Ambulance

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★