RSS feed for goodsuffering_

goodsuffering_ has logged 14 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Borderlands

The Borderlands

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Step Up

Step Up

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Terrifier

Terrifier

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★
Edit this entry  
17
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
All the Colors of the Dark

All the Colors of the Dark

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Collector

The Collector

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Maniac

Maniac

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Reef

The Reef

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry