hayley has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Shirley

Shirley

2020
×
★★½
Edit this entry  
20
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
13
In Fabric

In Fabric

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ma

Ma

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
With Every Heartbeat

With Every Heartbeat

2011
×
Edit this entry  
05
Firstness

Firstness

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blue

Blue

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry