Sort by
  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★

  • All That Jazz

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Scream 3

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Quiz Show

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½