Sort by

Liam has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★
Edit this entry  
31
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Life of Brian

Life of Brian

1979
×
★★★★
Edit this entry  
27
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tyrannosaur

Tyrannosaur

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry