Sort by
  • Bandit

    ★★★

  • See How They Run

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Sea Beast

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Umma

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cat Burglar

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Injustice

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★½

  • The Gateway

    ★★½

  • Malignant

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Belle

    ★★★★